Basen dla dzieci Kraków

Basen dla dzieci Kraków

W Krakowie rodzice i ich pociechy nie mogą narzekać na nudę. Różne ośrodki, szkoły i obiekty oferują wszelakie formy spędzania wolnego czasu. Jedną z nich jest basen dla dzieci.

Zajęcia prowadzą instruktorki szkoły Mali Nurkowie. Malutcy „kursanci” i ich rodzice (którzy również biorą udział w zajęciach) mogą spotkać nauczycieli pływania na kilku basen w Krakowie i okolicach. Grupy liczą od 6 do 12 pływaków. Są zróżnicowane nie tylko pod względem liczebności, ale i stopnia zaawansowania uczestników czy ich wieku.

Na czym polegają takie zajęcia? Instruktorki to właśnie rodzicom, bez których zajęcia nie mogą się odbyć, przekazują wiedzę na temat tego, jak maluchy powinny poruszać się w wodzie. Stają się tym samym ich najlepszymi nauczycielami. Oznacza to więc, że zajęcia na basenie dla dzieci nie tylko uczą maluchów pływania, ale i pomagają wzmacniać więzi między nimi a rodzicami.

Dlaczego jeszcze warto brać udział w takich zajęciach dla dzieci? Ponieważ wspierają ich rozwój psychofizyczny. Zapraszamy na basen dla dzieci Kraków!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 05.03.2019 11:37:26)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz