CB Radio Olsztyn

CB Radio Olsztyn

CB Radio wczoraj i na dzień obecny

Jeszcze do niedawna samochodowy sprzęt radiokomunikacyjny, na szeroką skalę, był używany jedynie w przedsiębiorstwach. Masowo stosowano go w ciężarówkach biznesowych i autach dostawczych. Pierwotnym jego celem było przekazywanie informacji o sytuacji na drodze w poszczególnych regionach, wyjątkowo w trakcie niepewnych warunków atmosferycznych i zagrożeń występujących na drodze w czasie zimy. Jednak ostatnio rozpoczął pełnić rolę najlepszej informacji o kontrolach drogowych prowadzonych poprzez policję i inspekcję transportu drogowego. Komunikaty przekazywane poprzez użytkowników cb radio potrafią w porę zapobiec zatrzymaniu ludzi na przykład podróżujących zbyt szybko i z tego powodu częściej przekraczających dozwolone szybkości. Ta nowa funkcjonalność urządzeń cb radio spowodowała liczne zakupy tego sprzętu również poprzez użytkowników prywatnych. Szczególnie tych, którzy dużo podróżują i skracają sobie czas przejazdów poprzez utrzymywanie szybkości pojazdów znacznie ponad aktualne ograniczenia.

CB Radio a oszczędności

Okazuje się, że koszt zakupu cb radio średniej klasy, na przykład za kwotę ok. 500 złotych bardzo szybko może się zwrócić, o ile kierowca – pirat drogowy – chociaż kilka razy uniknie zapłaty mandatu za zbyt szybką jazdę. W tym przypadku oszczędności na punktach karnych są wartością uzyskaną oprócz tego.

O ile mieszkacie w Olsztynie lub w okolicy polecamy odwiedzić sklep CB Radio Olsztyn żeby zapoznać się z markowym sprzętem i dostać fachowe porady.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7841403, Długość geograficzna: 20.50193139999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 50 (ostatnio: 26.12.2018 06:37:46)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 17.01.2018 04:30:21)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz