Co szkodzi rzęsom

Co szkodzi rzęsom

Czy wiesz że jednym z najcenniejszych atrybutów kobiecości, poprawiających wygląd każdej niewiasty są jej rzęsy? Dokładnie tak. Nie biust, nie pośladki i nie talia. To właśnie rzęsy odpowiadają za to zniewalające spojrzenie, którymi mogą nas obdarzać wtedy, kiedy są nami zainteresowane. Aby uczynić je jeszcze bardziej wymownym, tak ważne jest to, aby posiadać ładne i zadbane rzęsy. W tym celu kupuje się różnego rodzaju kosmetyki, takie jak tusze czy maskary. To jednak nie pomoże na wiele, jeśli rzęsy nie będą zadbane od środka. By doprowadzić je do zadbanego stanu, potrzebna będzie nam odżywka do rzęs.

W pierwszej kolejności musimy jednak wskazać na najczęściej pojawiające się powody tego, że rzęsy tracą moc i nie są takie, jakie być powinny. Jednym z głównym powodów jest dieta. Spożywanie dużej ilości produktów przetworzonych, w których jest wysokie stężenie substancji chemicznych i konserwantów, prowadzi do zanieczyszczenia organizmu. Objawem widocznym na pierwszy rzut oka jest osłabienie, a także zmiany skórne. Dodatkowymi efektami ubocznymi złej diety są na przykład łamliwe paznokcie i wypadające włosy. Włosy, które stają się suche, posiadają rozdwojone końcówki, a w końcu mogą stać się cieńsze, niż były kiedyś. Te same przypadłości mogą dotyczyć naszych rzęs. To co możemy zrobić, aby je uratować to stosować odpowiednie środki kosmetyczne. Odżywka do rzęs jest jednym z nich. Występuje ona najczęściej w postaci płynnej, w specjalnych tubeczkach wyposażonych w nakrętkę z pędzelkiem dla łatwiejszego nakładania na rzęsy. Odżywka do rzęs powinna być aplikowana z taką częstotliwością, jaką jej producent podaje na opakowaniu. Zmniejszenie regularności zabiegów będzie groziło tym, że efektu mocnych i elastycznych rzęs nie da się uzyskać. Z kolei zbyt częste nakładanie odżywki na rzęsy również nie jest dobre – prowadzi do tego, że rzęsy stają się uodpornione na działanie kosmetyku i szybko przestaje on przynosić oczekiwane rezultaty.

W tym miejscu możemy jeszcze poruszyć bardzo ważny temat, jakim jest zła dieta i stan naszych rzęs. Jeśli należysz do osób, które bardzo często korzystają z produktów przetworzonych i gotowych do zjedzenia po podgrzaniu, to może się okazać, że również problem łamliwych i rzadkich rzęs będzie dotyczył także ciebie. Czy cokolwiek możemy z tym zrobić? Ponownie okazuje się że tak. Jednak sama odżywka do rzęs nie będzie tu mogła zbyt wiele zdziałać, jeśli wraz z jej stosowaniem, nie będziemy zmieniali swojej diety. To, co koniecznie należy w niej zmienić, aby przyczynić się do szybszej poprawy stanu zdrowia, to przede wszystkim wyeliminowanie z diety produktów, zawierających bardzo duże ilości cukrów oraz tłuszczy, sztucznych barwników i konserwantów. Bardzo niezdrowa dla naszego organizmu jest również nadmierna ilość soli w produktach spożywczych. Jeśli zdecydujesz się na to, aby te substancje ze swojej diety wyeliminować, będziesz miał pewność, że odżywka do rzęs zacznie działać tak, jak tego oczekiwałeś. W przeciwnym wypadku, na efekty będzie można czekać bezskutecznie i przez długi czas.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.4098049, Długość geograficzna: 16.906535099999928

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 22.02.2018 16:02:52)
  • yahoo: 25 (ostatnio: 10.02.2018 17:35:59)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz