Karpacz

Karpacz

Nawet jeśli zimą nie ma w Szklarskiej Porębie białego puchu, to jest tu niezwykle uroczo i przebywa tu w ośrodkach wypoczynkowych bardzo duża ilość turystów, którzy potrzebują dystansu od codzienności oraz zmiana otoczenia. Lecz gdy nadejdą mrozy, spadnie śnieg lub stoki narciarskie zostaną za pomocą armatek śnieżnych naśnieżone goście wypoczywający w Szklarskiej Porębie mówiąc kolokwialnie przyjeżdżają tu całymi tysiącami.

Ten okres czasu zwany zimą jest dla mieszkańców Szklarskiej Poręby czasem intensywnej pracy. To w zimowym czasie zarabiają na turystyce, a pilnując jakości świadczonych usług sprawiają, że Szklarska Poręba jest cenionym przez turystów miejscem zimowego wypoczynku.

To właśnie dlatego Szklarska Poręba noclegi tak samo jak leżący na drugim końcu pasma Karkonoszy słynny Karpacz sprzedaje po znacznie wyższych cenach niż latem. Tego rodzaju stan rzeczy jest zrozumiały, gdyż do kosztów pobytu doliczyć trzeba przecież koszty ogrzewania.

Spora ilość stylowych, góralskich restauracji oraz miejsc, gdzie goście tego górskiego kurortu mogą się nieźle rozerwać daje turystom nie jeżdżących na nartach sposobność ciekawego spędzenia czasu poza zajmowanym na czas pobytu mieszkaniem.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 74 (ostatnio: 17.03.2019 01:12:25)
  • yahoo: 27 (ostatnio: 19.02.2018 11:58:53)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz