Kawowy lakier do paznokci

Kawowy lakier do paznokci

Jesteś miłośniczką kolorów nude? Uważasz, że delikatne odcienie brązów nigdy nie wyjdą z mody? Kawowy lakier do paznokci od Alessandro zachwyci Cię swoim pięknym, subtelnym odcieniem, który przywołuje na myśl prawdziwą Latte Macchiato!

Kawowy lakier do paznokci Latte Macchiato — jak go nosić?

Piękne i klasyczne cieliste odcienie lakierów to kobiecy niezbędnik, który nadaje się do każdej stylizacji! To strzał w dziesiątkę na wesele, codzienne wychodzenie do pracy oraz inne okazje. Kawowy lakier do paznokci pasuje do wszystkiego i sprawi, że kolor paznokci nie przyćmi innych akcentów, na które pragniemy zwrócić uwagę w swojej stylizacji. Przy tym paznokcie wyglądają pięknie i schludnie, a dłoń optycznie wydłuża się i wysmukla. To jeden z najczęściej wybieranych kolorów przez kobiety? Przypadek? Tutaj nie ma przypadków! Kobiety kochają brązy!

Kawowy lakier do paznokci od Alessandro

Lakiery Alessandro charakteryzują się doskonałą jakością, pięknymi intensywnymi barwami i wysmakowaniem w ich komponowaniu. Kawowy lakier do paznokci to niezaprzeczalny klasyk kolorystyczny, który jest doskonałym wyborem dla osób lubiących jasne i stonowane barwy na paznokciach. Kawowy lakier do paznokci będzie działał pobudzająco jak filiżanka aromatycznej kawy Latte Macchiato i sprawi, że będziesz zerkała na swoje dłonie z przyjemnością!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz