Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni 0

Projekty mieszkań, domów i wnętrz – urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Projekty mieszkań, domów i wnętrz - urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Wykonujemy usługi aranżowania projektów. Wykonujemy aranżacje poszczególnych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Przeprowadzamy metamorfozy kuchni, salonów, łazienek, pokoi dziecięcych, przedpokoi. Pasjonujemy się w organizacji Twojej przestrzeni życiowej tak aby egzystowało Ci sie komfortowo. Stwarzamy wystrój, klimat i design wszelkiego lokalu. Stawiamy w planowaniu na użyteczność. Urządzamy tak by Twój dom przyciągał oryginalnym wyglądem ale i był funkcjonalny. Zamawiając u nas koncepcje wnętrz urzeczywistnisz swoje marzenia o nowoczesnych ,dobrze rozplanowanych czterech kątach. Jeżeli Twoje mieszkanie, Twój dom potrzebuje zmian, koniecznie zamów projektowanie wnętrz, mieszkania lub domu na naszej stronie.

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe 0

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Grain Box agencja reklamowa, upominki reklamowe, gadżety reklamowe Poznań, słodycze reklamowe Poznań, odzież reklamowa Poznań, upominki reklamowe, artykuły reklamowe, słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, odzież reklamowa, odzież reklamowa z nadrukiem, TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS INSPIRACJĄ. Takim mottem kieruje się GRAIN BOX. Agencja reklamowa specjalizująca się w upominkach reklamowych, artykułach promocyjnych. Od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. Działamy na terenie całej europy. Zajmujemy się brandingiem. Tworzymy filmy reklamowe do TV i internetu, Eventy, koncerty a nawet tworzenie muzyki. Odzież reklamowa? Słodycze reklamowe? Czekoladki w stworzonym przez Ciebie kształcie? Wszystko to dla Ciebie zrobi GRAIN BOX. Jeśli interesuje Cię katalog online lub w wersji papierowej skontaktuj się z nami: [email protected] Zapraszamy do współpracy. www.grain-box.pl

Rzeczoznawca majątkowy Toruń 0

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Mam na imię Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to posiadam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Zdobyłem Tytuł Starszego inspektora do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadam obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Wejdźcie na moją wizytówkę internetową - wycenia nieruchomości Bydgoszcz

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz 0

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz

Zapraszamy na stronę lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Zapewniamy kompleksową opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie konieczne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce oraz leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, endykrynologicznych, dermatologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, pediatrii, stomatologii, ginekologii i położnictwie oraz chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. To jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen leczy. Wskazaniem do tlenoterapii są choroby w których dochodzi do niedotlenienia komórek. Zwykle są to stany ostre, gdzie natychmiastowe podanie tlenu ratuje życie lub jest istotnym składnikiem ogólnej terapii na przykład niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, obrzęk płuc, astma kotów, niewydolność naczyniowo-sercowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Zwierzę umieszczane jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot wyposażony jest w gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie opiekuna chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć swojemu pupilowi w trakcie trwania terapii.

Dywany wełniane 0

Dywany wełniane

Dywany wełniane

W branży wykładzin i dywanów działamy długi czas, zdobywając wymagane doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą główną zasadą jest sentencja: zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zależy nam na tym aby klient po położeniu dywanu w mieszkaniu był wyjątkowo zadowolony i pewny swojego zakupu. Dywan jest jednym z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za klimat naszego mieszkania lub domu. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź wymienić na inny rozmiar. Cieszące się największą popularnością dywany w e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Oferując dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach mamy nadzieję zostać miło zapamiętani i zdobyć zaufanie klienta oraz chęć powrotu na strony naszego e-sklepu. Towar został rozdzielony na działy: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Wełniane, Exclusive oraz Bestsellery. Liczymy, że zaprezentowana oferta przypadnie Tobie do gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie naszego sklepu oraz do odwiedzenia naszego salonu Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.

Badanie wzroku Bydgoszcz 0

Badanie wzroku Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z sprawdzeniem ciśnienia oka, badanie testowe pod kątem zaćmy. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi znanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Niskie ceny oraz wiele promocji!

Wentylacje Bydgoszcz 0

Wentylacje Bydgoszcz

Wentylacje Bydgoszcz

Firma SANINS działa na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. Na przełomie tych lat dokończyliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych partnerów zawsze jesteśmy wiarygodnym kooperantem. Grupa działa głównie w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z doświadczenia naszych inżynierów stworzyliśmy mocny filar gospodarczy który jest w stanie konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy serwis. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Przekrój prac: instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również zapewniamy serwis. Firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci wodociągów, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Hurtownia odzieży używanej Dortex 0

Hurtownia odzieży używanej Dortex

Hurtownia odzieży używanej Dortex

Nasza firma sprowadza odzież używaną od 1999 roku. Na samym starcie działalności sprzedawaliśmy towar z Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Danii, Szwecji. Obecnie importujemy wysokiej jakości odzież z Anglii, Irlandii, którą oferujemy na naszym rynku oraz na rynkach na wschodzie Europy. Zbiórki uznanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance oraz zbiórki szkolne Bag2School itp. są jednym z najlepszych jakościowo towarów które na chwilę obecną cieszą się największym wzięciem. Oferujemy odzież wyłącznie niesortowaną przykładając wagę na zadowolenie naszego odbiorcy oraz jakość odzieży. Na przestrzeni wielu lat działalności handlując na terenie Polski północnej zdobyliśmy wiarygodność oraz zaufanie ze strony klientów. Od paru lat nasza działalność obejmuje teren całego kraju. Hurtownie odzieży - Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają na swoje strony. Głównym celem firmy jest zadowolenie kupującego, co ma odzwierciedla się w jakości naszych produktów. Posiadamy program lojalnościowy dla stałych klientów, którym zapewniamy atrakcyjne rabaty od cen wyjściowych w zamian za regularne zakupy! Obsługujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy oraz okolic - dojazd bezpłatny, dostawa już na kolejny dzień. Nasze ceny oczywiście podlegają indywidualnym negocjacjom.

Dobry dietetyk – kliknij tutaj 0

Dobry dietetyk – kliknij tutaj

Dobry dietetyk - kliknij tutaj

Przedsiębiorstwo Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska gwarantuje kompetentne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Klienta i również rzetelną obsługę. Niemałe doświadczenie w dietetyce, indywidualne podejście do klienta a oprócz tego staranny wywiad dietetyczny pozwalają na opracowanie rzetelnego planu diety. Dieta często rozumiana jest jako odchudzanie, wszelako nasza firma planuje przeobrazić to nie do końca prawidłowo rozumiane postrzeganie. Uczymy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała a oprócz tego samopoczucie. Gwarantujemy specjalistyczne usługi, fachowość i również indywidualne zachowanie się do problemów każdego z pacjentów.

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz 0

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz

Gabinet stomatologiczny prowadzimy od wielu lat. Przez ten czas zmierzamy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół nieustająco podnosi kwalifikacje poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość faktu, że poszerzanie naszej wiedzy jest konieczne do prawidłowej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich udoskonaleń technicznych oraz nowości w naszej branży. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Nasz zespół tworzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od samego początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przybyć do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Pacjentów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o zabranie ze sobą bieżącego zdjęcia przeglądowego buzi - w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na od ręki zrobić. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która podpowie opiekunom jak zbilansować dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze.