Sala weselna Bydgoszcz

Sala weselna Bydgoszcz 0

Sala weselna Bydgoszcz

Sala weselna Bydgoszcz

Zorganizujesz u nas przyjęcia weselne i komunijne, komunie oraz rocznice ślubów. Dla przedsiębiorców z okolic Bydgoszczy i nie tylko, mamy w ofercie organizację imprez firmowych, zjazdów lub bankietów firmowych. Dla odwiedzających przygotowaliśmy ogród z przepiękną fontanną, gdzie masz możliwość miło przeżyć imprezę. Tymczasem dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy teren do zabawy, aby się nie nudziły. Sala Weselna Magnolia znajduje się w miejscowości Kruszyn, położonej 7 km od centrum Bydgoszczy, dzięki czemu jest doskonałą hotel z dala od szumu wielkomiejskiego, co z pewnością docenią osoby odwiedzające Bydgoszcz i okolice.

Zapraszamy do Sali Bankietowej Magnolia w Kruszynie koło Bydgoszczy. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z organizacją wesel, imprez firmowych i innych imprez. Organizujemy przyjęcia dla ponad 180 gości. Zapewniamy wyżywienie oraz obsługę kelnerską. Daleko od miejskiego hałasu doświadczysz wspaniałe momenty swojego życia w Sali Bankietowej Magnolia. Goście na przyjęciu mają do wykorzystania miejsca parkingowe oraz zadbany ogród. Na uwagę zasługują również wygodne pokoje noclegowe dla gości weselnych.

Od wielu lat w Sali Weselnej Bydgoszcz, wyprawiliśmy imprezy oraz bankiety dla bardzo wielu par. Tak na okoliczność ceremonii zaślubin jak i jubileuszu ślubów. Organizujemy zarówno dużą imprezę lub skromną uroczystość. Zapraszamy do odwiedzin galerii zdjęć na naszej stronie www. Bardzo dogodny dojazd na wesela Bydgoszcz pozwala na prosty przewóz uczestników imprezy na Salę Bankietową. Wśród naszych serwisów doradzamy w organizacji wszelkich imprez jubileuszowych. Robimy wszystko żeby zadbać o stosowną jakość dań w naszej kuchni i przyprowadzamy owoce tylko od najsolidniejszych dostawców. Gwarantujemy znakomitą obsługę kulinarną oraz spełnienie Twoich pragnień o idealnej imprezie.

Wspaniałe pomieszczenie sali weselnej Magnolia w Bydgoszczy uatrakcyjnione subtelną dekoracją oczarowuje każdego z Gości, a nasza wyborna kuchnia oraz wykwalifikowana obsługa kelnerów pozwolą Państwu ulec pamiętnej rozrywce i poczuć unikalny atmosferę Sali Bankietowej. Udostępniamy również menu świąteczne i okolicznościowe na różne imprezy. Sala weselna Bydgoszcz umiejscowiona jest na obszarze strzeżonym z prywatnym parkingiem. Współpracujemy ze wspaniałymi zespołami muzycznymi, operatorami kamer, osobami zajmującymi się fotografią, których z miłą chęcią Państwu polecimy.

Ekoagent.com 0

Ekoagent.com

Ekoagent.com

Poszukujesz miejsca, w jakim odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące doboru, konstrukcyj i obsługiwania przydomowej oczyszczalni ścieków? Nie szukaj dalej. Dowiesz się wszytskiego na serwisie ekoagent.com, w którym znajdziesz propozycję aż 12producentów tworzących przydomowe oczyszczalnie ścieków. Strona w zrozumiały i dobry sposób prezentuje oferty szanowanych producentów systemów specyfikujących się w oczyszczaniu, wspomagają w dokonaniu dobrego doboru. Z kolei jeśli żadne z gotowych propozycji nie będzie pasowało Twoim potrzebom, otrzymasz osobną ofertę, zaprojektowaną aby spełnić Twoje wymagania. Specjaliści z Ekoagent to fachmani z doskonałym zaznaniem w projektowaniu i budowaniu układów dla przydomowych oczyszczalnia. Dzięki pomocy Ekoagenta, błyskawicznie miniesz pełny cykl od doboru projektu i szykowania dokumentacji, przez stawianie instalacji i zasobników, aż do oddania dzieła do użytkowania.

Hotel Białe Błota 0

Hotel Białe Błota

Hotel Białe Błota

Karczma Grzybek to jadłodajnia połączona z hotelem. Jest to pierwszorzędne miejsce do urządzenia wesela, osiemnastki, lub też po prostu spożytkowania weekendu wraz z rodziną. Posiłki w Grzybku cechują się jedynym w swoim rodzaju smakiem domowego posiłku oraz starannym przyrządzeniem, z dbałością o najdrobniejsze drobiazgi. Dzięki przemiłym oraz doświadczonym pracownikom ma się chęci tu powrócić. Pokoje hotelowe w naszej karczmie są przytulne, urządzone w drenianym charakterze, przypominającym góralski. Karczma Grzybek jest urzekającym miejscem by w romantycznych oraz komfortowych warunkach tanio spożytkować urlop.