Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń 0

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Mam na imię Tomasz Wierzbicki - Rzeczoznawca majątkowy w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to posiadam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Zdobyłem Tytuł Starszego inspektora do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadam obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Wejdźcie na moją wizytówkę internetową - wycenia nieruchomości Bydgoszcz

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz 0

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz

Gabinet weterynaryjny Bydgoszcz

Zapraszamy na stronę lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Zapewniamy kompleksową opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewniamy kompletną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z wieloma ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie konieczne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce oraz leczeniu chorób kardiologicznych, wewnętrznych, endykrynologicznych, dermatologicznych, okulistycznych, ortopedycznych, pediatrii, stomatologii, ginekologii i położnictwie oraz chirurgii miękkiej i kostnej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. To jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen leczy. Wskazaniem do tlenoterapii są choroby w których dochodzi do niedotlenienia komórek. Zwykle są to stany ostre, gdzie natychmiastowe podanie tlenu ratuje życie lub jest istotnym składnikiem ogólnej terapii na przykład niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, obrzęk płuc, astma kotów, niewydolność naczyniowo-sercowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby oskrzeli i płuc. Zwierzę umieszczane jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, czasami kilka godzin. Namiot wyposażony jest w gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie dawkowanie tlenu. Na życzenie opiekuna chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć swojemu pupilowi w trakcie trwania terapii.

Dywany wełniane 0

Dywany wełniane

Dywany wełniane

W branży wykładzin i dywanów działamy długi czas, zdobywając wymagane doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą główną zasadą jest sentencja: zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zależy nam na tym aby klient po położeniu dywanu w mieszkaniu był wyjątkowo zadowolony i pewny swojego zakupu. Dywan jest jednym z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za klimat naszego mieszkania lub domu. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź wymienić na inny rozmiar. Cieszące się największą popularnością dywany w e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Oferując dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach mamy nadzieję zostać miło zapamiętani i zdobyć zaufanie klienta oraz chęć powrotu na strony naszego e-sklepu. Towar został rozdzielony na działy: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Wełniane, Exclusive oraz Bestsellery. Liczymy, że zaprezentowana oferta przypadnie Tobie do gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie naszego sklepu oraz do odwiedzenia naszego salonu Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.

Badanie wzroku Bydgoszcz 0

Badanie wzroku Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z sprawdzeniem ciśnienia oka, badanie testowe pod kątem zaćmy. Wysokiej jakości sprzęt oraz doświadczony optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantów. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi znanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na startowy. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Niskie ceny oraz wiele promocji!

Wentylacje Bydgoszcz 0

Wentylacje Bydgoszcz

Wentylacje Bydgoszcz

Firma SANINS działa na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. Na przełomie tych lat dokończyliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych partnerów zawsze jesteśmy wiarygodnym kooperantem. Grupa działa głównie w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z doświadczenia naszych inżynierów stworzyliśmy mocny filar gospodarczy który jest w stanie konkurować z bardzo mocnymi firmami ze swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projekty, wykonujemy serwis. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Przekrój prac: instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również zapewniamy serwis. Firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres wykonywanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci wodociągów, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Hurtownia odzieży używanej Dortex 0

Hurtownia odzieży używanej Dortex

Hurtownia odzieży używanej Dortex

Nasza firma sprowadza odzież używaną od 1999 roku. Na samym starcie działalności sprzedawaliśmy towar z Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Danii, Szwecji. Obecnie importujemy wysokiej jakości odzież z Anglii, Irlandii, którą oferujemy na naszym rynku oraz na rynkach na wschodzie Europy. Zbiórki uznanych fundacji takich jak Kidney Research, Air Ambulance oraz zbiórki szkolne Bag2School itp. są jednym z najlepszych jakościowo towarów które na chwilę obecną cieszą się największym wzięciem. Oferujemy odzież wyłącznie niesortowaną przykładając wagę na zadowolenie naszego odbiorcy oraz jakość odzieży. Na przestrzeni wielu lat działalności handlując na terenie Polski północnej zdobyliśmy wiarygodność oraz zaufanie ze strony klientów. Od paru lat nasza działalność obejmuje teren całego kraju. Hurtownie odzieży - Bydgoszcz oraz Włocławek zapraszają na swoje strony. Głównym celem firmy jest zadowolenie kupującego, co ma odzwierciedla się w jakości naszych produktów. Posiadamy program lojalnościowy dla stałych klientów, którym zapewniamy atrakcyjne rabaty od cen wyjściowych w zamian za regularne zakupy! Obsługujemy zamówienia telefoniczne z Bydgoszczy oraz okolic - dojazd bezpłatny, dostawa już na kolejny dzień. Nasze ceny oczywiście podlegają indywidualnym negocjacjom.

Dobry dietetyk – kliknij tutaj 0

Dobry dietetyk – kliknij tutaj

Dobry dietetyk - kliknij tutaj

Przedsiębiorstwo Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska gwarantuje kompetentne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Klienta i również rzetelną obsługę. Niemałe doświadczenie w dietetyce, indywidualne podejście do klienta a oprócz tego staranny wywiad dietetyczny pozwalają na opracowanie rzetelnego planu diety. Dieta często rozumiana jest jako odchudzanie, wszelako nasza firma planuje przeobrazić to nie do końca prawidłowo rozumiane postrzeganie. Uczymy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała a oprócz tego samopoczucie. Gwarantujemy specjalistyczne usługi, fachowość i również indywidualne zachowanie się do problemów każdego z pacjentów.

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz 0

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz

Blask Uśmiechu Dentysta Bydgoszcz

Gabinet stomatologiczny prowadzimy od wielu lat. Przez ten czas zmierzamy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta w naszym gabinecie. Nasz zespół nieustająco podnosi kwalifikacje poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość faktu, że poszerzanie naszej wiedzy jest konieczne do prawidłowej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich udoskonaleń technicznych oraz nowości w naszej branży. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Nasz zespół tworzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od samego początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przybyć do gabinetu dziesięć minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Pacjentów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o zabranie ze sobą bieżącego zdjęcia przeglądowego buzi - w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na od ręki zrobić. Dla najmłodszych polecamy rady higienistki stomatologicznej, która podpowie opiekunom jak zbilansować dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Portal ogłoszeń nieruchomości 0

Portal ogłoszeń nieruchomości

Portal ogłoszeń nieruchomości

Serwis internetowy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości głównie domów, działek, pokoi, mieszkań i lokali, także komercyjnych. Serwis składa się z dwóch części: oferty bez pośredników i oferty agencji. Na tych stronach można ponad to opublikować reklamę firmy która zawiera opis świadczonych usług powiązanych z branżą nieruchomości, na przykład: kancelarii notarialnej, firmy remontowo-budowlanej oraz firmy deweloperskiej, firmy oferującego sprzęt gospodarstwa domowego lub materiały budowlane. Na stronie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka, która znacząco ułatwia otrzymanie zadanych informacji odnoszących się do rynku nieruchomości. Portal działa bez przerw już od lata dwa tysiące szóstego roku. Przyjmowanie i publikacja ogłoszeń jest całkowicie darmowe, wyłącznie oferty wyróżnione są opłacane przez klienta. Ponoszone opłaty są niezmiernie małe. Ogłoszenie wyróżnione zapewnia łatwiejsze i szybsze wybranie tej oferty na stronach portalu. Dzięki temu właściciel zwiększa szanse na dotarcie większej ilości klientów zainteresowanych prezentowaną w portalu ofertą, a więc szybciej można trafić w dobre ręce. Serwis w całości dostosowuje się do wielkości ekranu ekranów urządzeń mobilnych - to także zwiększa wygodę korzystania z naszej bazy ogłoszeń. Strony portalu są podzielone na 3 podserwisy: ogłoszenia darmowe, oferty agencji oraz katalog firm rynku nieruchomości.

Etykiety samoprzylepne Blue System Bydgoszcz 0

Etykiety samoprzylepne Blue System Bydgoszcz

Etykiety samoprzylepne Blue System Bydgoszcz

Firma Blue System istnieje w dziedzinie etykiet samoprzylepnych od 10 lat. Jesteśmy supernowoczesną drukarnią etykiet samoprzylepnych oraz dystrybutorem markowego sprzętu do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, sięgające 2001 roku, pozwala nam produkcję bardzo dokładnych oraz mocno przyozdobionych wzorów etykiet. Ultranowoczesny park maszynowy oraz dobrze wyszkolona kadra pracownicza zapewnia każdemu klientowi dostarczenie najlepszej jakości wyrobów. Możemy jeszcze pochwalić się, że mamy znacznie ponad czternaście lat doświadczenia, drukujemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, w każdym miesiącu obsługujemy ponad dwieście dużych odbiorców. Zapewniamy etykiety samoprzylepne monochromatyczne oraz kolorowe, z nadrukiem lub bez, specjalistyczne dla wybranych branż (elektronika, motoryzacja), o podwyższonej wytrzymałości na warunki zewnętrzne, peel-off. W ofercie można znaleźć dodatkowo drukarki etykiet, drukarki kart magnetycznych, nawijaki etykiet, czytniki kodów, skanery kodów, czytniki kart magnetycznych, terminale przenośne, oprogramowanie specjalistyczne oraz różnorodne części do naprawy.