Glassart

Glassart 0

Glassart

Glassart

Śliczne schody wraz z balustradą stanowią nie tylko element konstrukcyjny ale także dekorację niejednego wnętrza. Firma Glassart dysponuje wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i realizacji komponentów zabudowy wytworzonych ze szkła, naturalnego drewna oraz stali. Budulce używane do realizacji usługi cechują się najwyższą jakością i unikatowym, luksusowym designem. Balustrady szklane, ściany również wykonane ze szkła, czy nowoczesne schody nadają nieprzeciętny charakter wnętrzom, przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Glassart obok komponentów wnętrz znajdują się również elementy zewnętrzne budynków, w tym zabudowa tarasu czy ogrody zimowe.

SKYEYE 0

SKYEYE

SKYEYE

Rejestr gruntów i budynków, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, zestawienie budowli hydrotechnicznych to tylko nieliczne przykłady przedsięwzięć, do realizacji których istotne jest użycie zobrazowań terenu: ortofotomapa, numeryczny model terenu czy chmura punktów to niektóre z nich. Innowacyjna technologia umożliwia pozyskanie danych do stworzenia wyszczególnionych produktów poprzez wykorzystanie bezzałogowego samolotu wyposażonego w stosowną aparaturę optyczną. Otrzymane z nalotu informacje gwarantują dokładną i bieżącą prezentację terenu.Firma Skyeye tworzy numeryczne modele powierzchni, ortofotomapy, zobrazowania 3D, które są wykorzystywane w wielu branżach. Dostarczane przez Skyeye mapy dokładnie oddają rozmiary, formę oraz odległości, cechują się wysoką dokładnością. Pozyskiwanie danych przy użyciu dronów jest mniej kosztowne niż zastosowanie tradycyjnych rozwiązań.

Zakład pogrzebowy Toruń 0

Zakład pogrzebowy Toruń

Zakład pogrzebowy Toruń

Zgon drogiej osoby to ciężkie doznanie, którego pragnęlibyśmy za wszelką cenę uniknąć. W tej tragicznej sytuacji na krewnych czy opiekunów zmarłego spada powinność uporania się ze wszelkimi formalnościami i zrealizowania uroczystości pośmiertnej. W każdym mieście działają firmy pogrzebowe, które udzielają pomocy przy planowaniu pogrzebu. Zakład pogrzebowy USKOM od wielu lat świadczy kompleksowe usługi związane nie tylko z organizacją uroczystości pogrzebowych ale dodatkowo z wykonywaniem nagrobków oraz pielęgnacją terenów zielonych na terenie miasta Torunia. Usługi pogrzebowe Toruń to między innymi porady w kwestii organizacji pogrzebów, kremacji zwłok, trzymania, czy przewozu zwłok. Zakład pogrzebowy Toruń od pewnego czasu świadczy klientom kolejną usługę, opiekę nad grobami.

Paletoruim – palety kujawsko pomorskie 0

Paletoruim – palety kujawsko pomorskie

Paletoruim - palety kujawsko pomorskie

Palety są z reguły sporządzone z drewna i mają stereotypowe wymiary, ściśle z normami ISO. Na obszarze całej Polski jest ciąg miejsc, w których można uzyskać bądź sprzedać tego rodzaju asortyment. Palety kujawsko pomorskie to najwyższej jakości platformy do dźwigania i składowania towarów. Najlepsze palety Toruń odnaleźć można w Paletorium, gdzie prowadzony jest skup oraz sprzedaż palet. Firma ta posiada kilka punktów w całym województwie. Skup palet Toruń w Paletorium to bezpieczeństwo, trwałość artykułu i gwarancja, że palety są zgodne z zasadami. W Paletorium można kupić lub sprzedać palety EUR różnego typu oraz przemysłowe. Dodatkowe informacje dotyczące działalności Paletroium znajdują się na stronie internetowej www.paletorium.pl.

Przekładnie 0

Przekładnie

Przekładnie

Drastyczna kontrola jakości w celu uzyskania wysokich standardów pozycji sporządzanych według szkiców i charakterystyk Klienta oraz bogato zaopatrzony magazyn o całkowitej powierzchni 1500m2 to tylko niektóre atuty firmy Chiaravalli, działającej od 2006 roku w Toruniu. Firma będąca oddziałem Chiaravalli Transmissioni SpA - działającego we Włoszech producenta podzespołów mechaniki maszyn oferuje wieloraki zestaw akcesoriów: koła łańcuchowe, koła pasowe, przekładnie, koła zębate, silniki oraz sprzęgła. Akcesoria te są niezbędne w wielu branżach: rolniczej, spożywczej, tekstylnej, budowlanej, motoryzacyjnej czy maszynowej. Produkty firmy Chiaravalli cechują się najwyższą jakością i cieszą się sławą wśród konsumentów.

Go-Cars – wypożyczalnia samochodów Toruń 0

Go-Cars – wypożyczalnia samochodów Toruń

Go-Cars - wypożyczalnia samochodów Toruń

Planujesz podróż, jedziesz na uroczystości weselne, musisz załatwić coś poza miastem? Dla posiadaczy samochodów wymienione czynności nie są problemem, co natomiast uczynić, jeżeli nie posiadamy samochodu lub w istotnym momencie nasze auto odmówiło posłuszeństwa? Wynajem aut Toruń w firmie Go-Cars to szybki i bezpieczny sposób na zastosowanie komfortowego środka przewozu. Go-Cars to wypożyczalnia samochodów zarówno osobowych, jak i busów. Jednostka dostarcza pewne samochody z doskonałym wyposażeniem marek Mitsubishi czy Ford. Każdy samochód jest zaopatrzony darmowo w zestaw opon zimowych oraz posiada niezbędne ubezpieczenia. Wynajem samochodów Toruń w Go-Cars to również nieskomplikowana umowa bez limitów kilometrów oraz przystępne opłaty dla każdego klienta. Szczegółowe informacje na stronie www.gocars-torun.pl

Przeguby Cardana 0

Przeguby Cardana

Przeguby Cardana

Jednostka Archimedes spółka z o.o. to ceniony na rynku dystrybutor podzespołów do maszyn dla przemysłu. O jej rzetelności dawać świadectwo może między innymi fakt, że spółka cały czas dąży do poprawy jakości usług, czego przykładem jest zastosowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Wśród ogromnej gamy artykułów dostępnych w ofercie Archimedesa znaleźć można przekładnie, elementy maszyn wibracyjnych, napędy specjalne, falowniki, prowadnice liniowe, taśmy transportowe i wiele innych. Jednostka zapewnia kompetentne doradztwo informacyjne i techniczne. Jeśli poszukują Państwo solidnego partnera handlowego bez wątpienia zadowoli Państwa kooperacja ze spółką Archimedes.

Ekologiczne środki utrzymania czystości – JDS 0

Ekologiczne środki utrzymania czystości – JDS

Ekologiczne środki utrzymania czystości - JDS

Marka JDS jest znanym sprzedawcą profesjonalnych środków do czyszczenia producenta JSK ECO Cleaning Solutions. Oferowane Państwu wyroby charakteryzują się bardzo dużą efektywnością oraz bezpieczeństwem dla otaczającego nas środowiska. Profesjonalne oraz ekologiczne środki do czyszczenia są przeznaczone do dezynfekowania szyb, prysznicowych kabin, urządzeń sanitarnych oraz zlewów i są wykorzystane w ośrodkach wypoczynkowych, a także w innego typu budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy serdecznie!

Atramenty 0

Atramenty

Atramenty

Firma KAIN trudni się profesjonalną regeneracją tonerów i atramentów. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją oraz przechodzą testy jakości. Prowadzimy również własny serwis drukarek. Sprzedajmy także artykuły biurowe. Dowóz na terenie Torunia i okolic jest darmowy. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy.

Psycholog Toruń 0

Psycholog Toruń

Psycholog Toruń

Nasz ośrodek psychoterapii to specjalistyczny ośrodek zdrowia, w którym świadczone są usługi medyczne związane z psychologią człowieka. Oferujemy Państwu doświadczoną psychoterapię, przy użyciu której będziesz mógł pozbyć się takich problemów jak zaburzenia depresyjno-lękowe, lub zaburzenia nastrojów. Zespół doświadczonych psychoterapeutów i psychologów dba o to, by sesje były przeprowadzane w sposób kompetentny, i dodatkowo by dały przewidywane rezultaty. Jeśli poszukujesz najlepszej pomocy psychologicznej to zdecyduj się na nasz ośrodek psychoterapeutyczny.