Płyty meblowe

Płyty meblowe 0

Płyty meblowe

Płyty meblowe

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów a także ich estetyki oraz atrakcyjnych cen. Produktem, który bez wątpienia łączy te cechy są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji wytrzymałości. Gwarancję taką dają, obok doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane procesy produkcji i zastosowanie najlepszych substancji , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo w naszej ofercie.

Dzisiaj jesteśmy największą hurtownią płyt w województwie opolskim. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że pomiędzy naszymi produktami spotkacie Państwo płyty meblowe jakie w ogóle na rynku się pojawiły. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi firmami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedawanych produktów, ale na ich poziom.

Jeżeli mowa o wyborze naszych płyt, to niewątpliwie zaskoczy Państwa bogaty kalejdoskop kolorów. Oprócz charakterystycznych barw drzew, jak dąb, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy także w bardzo modnych i nieszablonowych barwach, jak róż, zieleń limonki, czy pomarańcza. Podczas ich produkcji wykorzystywane są najwyższej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę pełni optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Oprócz tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo także niezapalne płyty meblowe. Zostały one opracowane w odpowiedzi na wymagania stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w miejscach użyteczności publicznej, jak na przykład przedszkola czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie zawarliśmy także płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Każda z naszych płyt posiada unijną klasyfikację, która mówi o zachowywaniu się wyrobu w warunkach pożaru.

Pełen asortyment wraz z oferowaną kolorystyką, mogą Państwo zobaczyć w naszym serwisie www. Znajdą tam Państwo także dane kontaktowe. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, chętnie udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też w optymalnym wyborze płyt, a także, jeśli Państwa to interesuje, dostarczymy je pod wskazany adres. Szybka realizacja zleceń łączy się u nas z poziomem oferowanych produktów.

Krzesła i stoły bankietowe 0

Krzesła i stoły bankietowe

Krzesła i stoły bankietowe

Żeby robić coś profesjonalnie, musimy się na tym znać. Rozumiejąc tę zależność bardzo dobrze, podczas produkcji opieramy się w znacznej mierze na zdobytym doświadczeniu. Oferowane przez nas krzesła bankietowe znalazły już setki odbiorców hotelarskich i gastronomicznych. Ich opinia oraz sugestie pozwoliły nam udoskonalić nasze produkty, żeby spełniały wszelkie wymagania. Szczególną wagę przykładamy do projektów krzeseł. Pragniemy, żeby były powiewem świeżości dla wnętrz, w których mają się znaleźć. Dlatego muszą być nie tylko ergonomiczne, lecz także estetyczne.

Dla nas meble to nie pozginany metal, który bardziej lub mniej elegancko ubierzemy w dowolny materiał. Krzesła bankietowe to nasza pasja. Ich klasa staje się więc dla nas fundamentem. Zależy nam, by mieć pewność, że to, co robimy, ma swoją wartość. Dlatego też już na początku etapu produkcyjnego, kładziemy ogromny nacisk na dobór materiałów, z których mają być wykonane wszystkie krzesła. W pierwszym rzędzie skupiamy się na wyborze optymalnej stali. Od tego, jaka jest gruba i od przekroju w dużej mierze zależy czy krzesła będą stabilne i wytrzymałe. Świetnie wiemy przecież o tym, że od wykorzystania najwyższej jakości materiałów uzależnione jest bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów.

Czy stal może być elegancka? Wiele osób sądzi, że największą elegancją cieszą się krzesła drewniane. W rzeczywistości jednak i stal stanowi produkt, z którego można wydobyć głębię. I my umiemy zrobić to doskonale. Żeby nadać stali elegancji, stosujemy podczas malowania technologie trójwarstwową. Dlaczego właśnie tą? Ponieważ nie tylko pokrywa ona stal bez niepotrzebnych zacieków czy mazgajów, ale też chroni ramę między innymi przed obdrapaniem.

Dużą wagę przykładamy także do wybrania materiału, z jakiego produkowane jest siedzisko. I nie chodzi tu o tapicerkę czy piankę, ale o drewnianą sklejkę, która zagwarantuje przetrwanie siedziska także na wypadek gwałtownego nacisku.

Dokładność przy wyborze materiałów stanowi gwarancję solidności produkowanych krzeseł i satysfakcji z zasiadania na nich. Rozumiejąc, czego pragną klienci, staramy się spełnić ich oczekiwania.