Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec 0

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Przeważnie po jezdniach przemiesza się miliony rzeczy. Zobacz najlepszy system transportowy drogą lądową. Po co? Reguła jest wyjątkowo łatwa : jesteśmy w stanie. Nasza firma to duże doświadczenie. A nasze poglądy są z nami od początku i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie międzynarodowym. Sugerujemy głównie transport międzynarodowy po obszarach Europy jak : Anglia, Słowacja, a także Ukraina. Mamy dużą obsadę samochodów, które są gotowe do pracy tak aby fracht mógł być przewożony bezpiecznie dlatego też oferujemy niezawodną łączność mobilną oraz lokalizację GPS. Posiadamy normy emisji spalin EURO 3 a także EURO5 więc dbamy o zdrowie. A także mamy w swojej ofercie spedycję zagraniczną i regionalną, to niezła propozycja bazująca na latach pracy. Zobacz szybkość, postaw na MaxTrans! Namawiamy Państwa – oferujemy najlepsze usługi z zakresu przewozu międzynarodowego i lokalnego ładunków. W ofercie również: wypożyczalnia samochodów.

Samochód zastępczy z OC sprawcy 0

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Liczba wypadków w Polsce spada z roku na rok jednak nie oznacza to, że mamy przez to mniej problemów. Nie koniecznie pewne problemy związane z samochodem musi generować wypadek, ale również może to być na przykład awaria lub kradzież. My jesteśmy firmą złożoną z pasjonatów samochdowych i postanowiliśmy zacząć biznes właśnie z tym związany. Jako eksperci pomagamy we wszelkiego rodzaju formalnościach związanych ze sporami i sprawami prowadzonymi z towarzystwem ubezpieczeniowym. Posiadamy także niewielką ale dobrze rozreklamowaną w regionie wypożyczalnie samochodów. Polecamy wszystkim nasze usługi takie jak wypożyczalnia aut oraz pomoc w likwidacji szkód.

Transport Ukraina 0

Transport Ukraina

Transport Ukraina

Najlepsze usługi z dziedziny transportu międzynarodowego i krajowego towarów. Oferujemy głównie transport międzynarodowy do takich krajów Europy jak :

Niemcy, Bułgaria, Macedonia, transport Grecja a także Niemcy i Czechy. Jesteśmy firmą pokoleniową i zawsze zajmowaliśmy się transportem. Mamy potężną flotę samochodów, które są w pełni wyposażone tak aby towar klientów mógł przemieszczać się szybko i bezpiecznie zawsze na czas dlatego też posiadamy stałą łączność GSM a także lokalizację GPS.

Ponadto oferujemy spedycję zagraniczną i krajową, jest to rzetelna usługa oparta na doświadczeniu. Postaw na bezpieczny przewóz, postaw na IMPET.

Naprawa turbosprężarek Mielec 0

Naprawa turbosprężarek Mielec

Naprawa turbosprężarek Mielec

Rzetelna Naprawa turbin, która wykonywana jest szczególnie skrupulatnie. Przede wszystkim świadczymy różne naprawy ale również prowadzimy zamianę turbin. Jeśli masz dośc dotychczasowych napraw konkurencji - nie wachaj się, przyjedź do nas. Mamy niesamowite doświadczenie w zakresie napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Zero dziadostwa, ponieważ jest to strata naszych i Państwa pieniędzy, a także czasu. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy na naprawę.

Zapamiętaj MR Radka - Regeneracja turbin, Mielec, woj. Podkarpackie. Prawdopodobnie to twoja ostatnia tak dobrze wykonana profesjonalna usługa.