Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google 0

Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google

Rekomendowany fotograf Google

Produkt Google pozwalająca dodanie wnętrza instytucji, firmy, domu do wizytówki w wizytówce firmowej w Google Maps. Wirtualna wycieczka pozwala zabrać potencjalnych klientów do do Twojego biura, sklepu lub salonu. Stworzenie wirtualnej wizytówki Twojego biznesu na mapach od Google pozwoli całkowicie połączyć Twój biznes z pozostałymi usługami Google w internecie. Dzięki połączeniu wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twój biznes stanie się bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, a więc polepszy pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od dawna tworzę panoramy sferyczne dla przedsiębiorstw, a moje realizacje możesz zobaczyć na mojej stronie, zachęcam. Widoczność strony internetowej jest ważna by dotrzeć do internautów – moje wirtualne spacery zwiększą widoczność Twojego biznesu w sieci i stanie się idealnym motywem marketingowym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie klientów do Ciebie i Twojej firmy. Technologia Street View staje się świetnym narzędziem do przyciągnięcia klientów. Jestem Jacek Żak i posiadam własny zakład fotograficzny, co więcej jestem rekomendowanym fotografem Google. Dysponuję profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Moje usługi robię na terenie całego kraju, a w szczególności w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Toruniu. Zachęcam do skorzystania z moich usług, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Świadczę kompleksową usługę wraz ze zintegrowaniem zrobionego wirtualnego spaceru do Street View dla biznesu.

Rumia biuro podatkowe 0

Rumia biuro podatkowe

Rumia biuro podatkowe

Biuro rachunkowe Ankora to świetna i najlepsza oferta dla jednostek szukających dobrej obsługi w obrębie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie księgowości. Funkcjonujemy od ponad 12 lat, realizując różnego rodzaju sprawy z obszaru obsługi księgowej dla przedsiębiorstw, instytucje i innych. Wykonujemy usługi zarówno dla petentów polskich, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, jednostek indywidualnych i spółek. Ciągle się edukujemy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymaganiom. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą. Prosimy o kontakt z naszym biurem celem omówienia szczegółów współpracy.

Badania rynku 0

Badania rynku

Badania rynku

Gromadzisz dane o otoczeniu rynkowym? Chcesz wiedzieć, czy firma, którą prowadzisz jest odpowiednio spostrzegana przez wspólników? A może pragniesz poddać próbie stan lojalności swoich wspólników? Najlepszym sposobem jest przeprowadzenie ankiet przy użyciu naszego serwisu Ankieter.pl. Dzięki nam błyskawicznie i bez zbytecznych trudów zaplanujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i przeanalizujesz rezultaty, przeprowadzisz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni sądzą o temacie, który cię intryguje. Ankiety nie mają limitów jakościowych i ilościwych. Możesz z bez problemów dołączyć zdjęcie, film czy też opublikować ankietę w dowolnym serwisie internetowym. Ankieter.pl