Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony 0

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli szukasz parkingu w Katowicach, który jest dwudziestoczterogodzinny i nadzorowany, Obiekt Plus to strzał w dziesiątkę !

Obiekt Plus to parking nadzorowany - dwudziestoczterogodzinny w samym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym otoczeniu nadzorowanego parkingu znajduje się również dworzec PKP w połączeniu z Galerią Katowicką (500m). Parking nadzorowany dwudziestoczterogodzinny powstał w 2000 r. na bazie wieloletnich doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi umieszczonymi na terenie miasta Katowice. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była unowocześniana oraz rozwijana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla wszystkich, podróżujących korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu nadzorowanego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Dermatolog Katowice 0

Dermatolog Katowice

Dermatolog Katowice

Nasze dzieci ze względu na posiadaną delikatność i podatność na infekcje bardzo często zapadają na choroby skórne, w tym poważne alergie czy choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, bielactwo u dzieci, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie poważne choroby jak naczyniaki czy AZS.

Dlatego też zachęcamy do profesjonalnych usług prywatnego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W gabinecie można uzyskać skuteczną informację w zakresie leczenia licznych chorób dermatologicznych. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można zrobić liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka - Lekarz dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza do gabinetu.

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl 0

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl

Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl

Fachowy gabinet kosmetyczny Bliss w Katowicach zaprasza na zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne lub odprężające.

W naszym asortymencie:

Pielęgnacja twarzy - klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów salon kosmetyczny BLISS w Katowicach przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Przygotowaliśmy wyjątkowy prezent, jaki możesz wręczyć - BON PREZENTOWY.

Od Ciebie zależy jego wartość.

Okazany w Instytucie Urody Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranej usługi o określonej na nim kwocie. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Leasing Katowice 0

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeśli prowadzisz firmę, bez cienia wątpliwości powinieneś zainteresować się leasingiem. Co jak co, lecz leasing to obecnie druga najpopularniejsza forma finansowania inwestycji w naszym kraju. Trzeba jasno napisać, iż leasing ma wiele zalet, byłoby bardzo dobrze gdyby więcej przedsiębiorców dostrzegło, że leasing auta, maszyn, nieruchomości bądź sprzętu IT to strzał w dziesiątkę. Szczególnie wielce wskazany jest w tej chwili kontakt z Premium Leasing. Chodzi w tym momencie o Leasing Katowice - tzn. biuro firmy znajduje się w Katowicach, na obszarze województwa śląskiego. Możemy zaoferować atrakcyjne warunki leasingowe, można mieć całkowitą pewność, iż Premium Leasing to długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, do tego gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz brak prób wprowadzania w błąd. Świetnie wiemy, iż leasingobiorcy to tacy ludzie, którzy nie akceptują braku profesjonalizmu. Naturalnie zwykliśmy współpracować wyłącznie z instytucjami godnymi zaufania, które są ogólnie znane z faktu, iż najzwyczajniej ich oferta jest bardzo korzystna. I poza tym leasing Premium to u nas całkowity komfort, zero stresu. Jesteśmy ogólnie znani w Katowicach i okolicach z faktu, że jeżeli jakiś właściciel firmy przychodzi do nas, we wszystkich przypadkach dostaje taką ofertę, która bez dwóch zdań jest godna uwagi. Nigdy nie wprowadzamy swoich klientów w błąd, akurat o to w żadnym przypadku nie należy się obawiać. Na uwagę zasługuje również fakt, że chętnie pracujący u nas ludzie odpowiadają na wszelakie pytania na temat leasingu. Więcej odnośnie leasingu oraz naszej firmy przeczytać można pod adresem Leasing-Premium.com - bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich przedsiębiorców z Katowic oraz okolic. Z wielką chęcią przygotujemy wszystkim zainteresowanym ciekawą ofertę.

Kursy trenera personalnego Kraków i Katowice 0

Kursy trenera personalnego Kraków i Katowice

Kursy trenera personalnego Kraków i Katowice

Jeżeli chciałbyś skorzystać z możliwości otrzymania słów motywacji, a być może również cennej porady od kilku osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

Najważniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdej osoby. Trenując w Bodyshaping Academy nie jesteś konsumentem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi osobami. Nasza akademia to przede wszystkim działanie według najnowszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

Nasze szkolenia są realizowane w Krakowie i Katowicach.

Nasza Akademia BSAcademy.pl to motywacja, aktywność i pożądany WYNIK!

Sprawdź także:

Kosmetyczka Katowice - manicure, pedicure, paznokcie

Dobry Fryzjer Katowice 0

Dobry Fryzjer Katowice

Dobry Fryzjer Katowice

Zakład fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach kompleksowo zadba o Twoje włosy. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie mężczyzn, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. W naszej ofercie także modelowanie i farbowanie włosów kobiet i mężczyzn. Regenerujemy włosy z szybkim efektem.

Fryzura fantazyjna lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

Masz wątpliwości? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do salonu w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

W godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

Sobota: 8.00 - 16.00

Kominki Jarosław Nowak 0

Kominki Jarosław Nowak

Kominki Jarosław Nowak

Nowak Kominki to przedsiębiorstwo z doświadczeniem. Firmę uformowałem na fundamencie wieloletniego doświadczenia w tworzeniu ciepła pokojowego ogniska. Mam doświadczenie w projektowaniu i budowie, oszczędnych , akumulacyjnych kominków domowych, kominków kaflowych oraz ogrzewania typu HYPOKAUST. W tym momencie jestem jedną z wiodących firm kominkowych pod względem jakości i ilości tego wariantu kominków oraz jedną z tych, które postrzegane są na rynku za obeznaną i porządną firmę. W każdą produkcję inwestuję dużo serca, bo to moje hobby i gigantyczna przyjemność. Oryginalne postępowanie, talent i praktyka oraz niezawodność i dbałość o każdy szczegół skutkuje, że moje realizacje kończą się satysfakcją i zadowoleniem inwestorów. Dlatego postanowiłem utworzyć i reklamować firmę własnym imieniem i nazwiskiem. Dla ulepszania swojej fachowości, rozszerzania znajomości i poznania innowacyjnych technologii stale się doskonalę uczestnicząc w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych, co dokumentuję certyfikatami na na stronie internetowej. Każdego dnia wyznaczam sobie śmiałe standardy, dbając o jakość, rzetelność i perfekcja realizowanych przeze mnie prac. Współdziałam z wieloma renomowanymi dostarczycielami materiałów z Polski i z dostarczycielami z Europy. Jeżeli szukają Państwo fachowca od kominków, który wprawnie i z sercem podchodzi do powierzonej roboty to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie. Na mojej stronie www jest możliwość, także zapoznać się z mnogimi reputacjami moich klientów oraz z ofertą kominków, które mam w ofercie. Zapraszam serdecznie do poznania moich możliwości. Stworzę dla Państwa niecodzienny kominek, który rozgrzeje Państwa dom i podniesie estetykę Państwa posiadłości. Jeszcze raz zapraszam - Jarosław Nowak

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk 0

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma oferuje usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Prace spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy dodatkowo bieżący serwis urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Wykonujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także robimy własne na życzenie Klienta. Pełną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można znaleźć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Adwokat Katowice 0

Adwokat Katowice

Adwokat Katowice

Z przyjemnością Zachęcamy do odwiedzin strony Kancelarii Adwokackiej Adwokata Patryka Riedel. Prawnik działa w obrębie województwa Śląskiego. biuro kancelarii adwokackiej znajduje się w mieście

- Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2, kod 40-013;

- Wodzisław Śląski, ul. Zamkowa 7, kod 44-300;

- Jastrzębie-Zdrój. ul. Podhalańska 31, 44-335;

Telefon: 500 045 724

Obszar działania kancelarii adwokackiej to sprawy:

- o rozwód i separację;

- sprawy rodzinne i alimenty

- prawo karne;

- odszkodowanie za szkody górnicze;

Prawnik jest zrzeszony w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach. Aby uzgodnić termin konsultacji powinno się w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie.

Spośród pomocy palestrantów nie sięgamyna co dzień.

Nuże Filantrop Patryk Riedel powoduje pracownie, w Jastrzębiu-Zdroju Wodzisławiu Ślaskim również Katowicach.

Mecenas Patryk Riedel egzystuje absolwentem Działu Oddana, Władzy a Ekonomiki, Uniwersytetu Wrocławskiego jaki ukończył w 2011 roku. Wprowadzony na regułę delegatów w Okręgowej Naradzie Adwokackiej w Katowicach w jakiej zdziałał aplikację adwokacką podczas jakiej wyprosił kompleksową empirię natomiast wielokondygnacyjne zdolności dzięki którym przemawia zawołane pomoce praworządne na ostrym okresie. Zanim otworzył pracownię, więc historie pielęgnował w 4 kancelariach adwokackich spójniki kooperował na syzyfowe z dwoma dwoma swoistymi, co pozwalało mu na wzięcie przebycia stałego postulowanego do komponowania zawodu papugę.

Najistotniejsze gwoli znawcę istnieje subiektywne wyjście do amatora zaś zainteresowanie w gnaną ideę bowiem przepadam własną kompozycję, czego nie dochowuje.

Darczyńca pożycza się komunalnie, dziś istnieje zwierzchnikiem konferencji Agencji ,,Vox Cordis" - Fundacja Vox Cordis tudzież pokazuje bloga oddanego problematyce komedii o rozwód - Blog Rozwodowy .

Jego zaabsorbowania ofiarne pozostawanie zaradnego ciągu, w swoistości odyseje pagórkowate.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek 0

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej żywiołowo rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Świadczy także inne usługi powiązane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim zasięgiem obejmuje powierzchnie całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z doświadczenia wykorzystując nowatorskie podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi klientów.

Firma w swym zamyśle od samego początku nastawiona jest na ustanawianie oraz podnoszenie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym terenie jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji ulotek , które spełnią oczekiwania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

Wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, szybkość działania, pełna obsługa, a także duże zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najcenniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego potrzeby. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) szykowana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, terenu w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy - dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy - dystrybucja adresowa ).