Kontrola dostępu Raciborz

Kontrola dostępu Raciborz 0

Kontrola dostępu Raciborz

Kontrola dostępu Raciborz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się rozległą obsługą informatyczną małych i średnich korporacji, głównie na obszarze woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych zaistniałych podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, zakładamy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzimy kursy dla pracowników.

Każda firma wymaga obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia oraz ograniczenie kosztów na szkolenia personelu. Dzięki szerokiej ofercie usług informatycznych zapewniamy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na ekspansji własnego biznesu.

Naszym atutem jest solidna wiedza zyskana podczas wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrady ze stali kwasodpornej. 0

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Balustrady ze stali kwasodpornej.

Stal nierdzewna dzięki swej plastyczności to materiał bardzo dobrze nadający się na wszystkie elementy balustrady. Idealnie wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Obecnie najczęściej stosowanym profilem na balustrady są przkroje okrągłe o różnych wymiarach w tym najpopularniejsze mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wybierane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka gdyż nie widać na niej zarysowań. Trzeba jednak pamiętać, że im grubszy szlif, tym stal łatwiej ulega zabrudzeniu. Innym gatunkiem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z czasem matowieje. Balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo odporne na działanie deszczu i sniegu. Dlatego balustrady z kwasówki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.