Firma remontowa z Katowic

Firma remontowa z Katowic 0

Firma remontowa z Katowic

Firma remontowa z Katowic

Jeżeli potrzebujesz specjalistów od prac remontowo-budowlanych, których zakres świadczenia usług obejmuje cały Śląsk , poznaj naszą ofertę!

Rem-Sar to firma remontowa z wieloletnim doświadczeniem, oferująca swoje usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Oferujemy prace remontowo-budowlane w bardzo szerokim zakresie: począwszy od prostych i podstawowych prac wykończeniowych, takich jak np. malowanie, kafelkowanie, tapetowanie czy układanie paneli, aż po kompleksowe remonty generalne – z montowaniem instalacji elektrycznych i hydraulicznych, tworzeniem podwieszanych sufitów, instalacji oświetleniowej i wiele więcej.

Priorytetem jest dla nas jakość obsługi Klienta. Nasza ekipa to zespół doświadczonych fachowców, którzy pracują z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, stosując nowoczesne techniki prac. Dlatego też wszystkie prace remontowe, które wykonujemy spełniają oczekiwania Klientów. Dodatkowo gwarantujemy terminowość wykonania prac oraz rozsądne ceny. Jeśli zatem potrzebny Ci specjalista od remontów w okolicach miast takich, jak Katowice , czy Tychy – zapraszamy do współpracy!

Projektant wnętrz Śląsk 0

Projektant wnętrz Śląsk

Projektant wnętrz Śląsk

Agencja ArtAtu Design jest wysokiej jakości firmą, która zajmuje się tworzeniem projektów wnętrz na specyficzne zamówienie kontrahenta. Każda stworzona przez studio aranżacja wnętrz jest dokładnie ustalana z zamawiającym oraz tworzona wyraźnie w jego stylu. Zatem projektowanie realizowane jest jedynie poprzez kontakt z Klientem oraz całościowe przebadanie możliwości aranżacji wnętrza. Na tejże podstawie tworzona jest oferta. Firma Art. Atu Design prowadzi działania na terenie śląska oraz w okolicach, tu również ma swoją siedzibę.

Wolfsystem – Budowa biogazowni 0

Wolfsystem – Budowa biogazowni

Wolfsystem - Budowa biogazowni

Nasza firma zajmuje się budową i projektowaniem różnego rodzaju budynków . Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym , niemniej jednak w naszej ofercie wyszukają Państwo także : lokale mieszkalnejednorodzinne, ekologiczne, pasywne, zbiorniki żelbetonowe, budynkiprofesjonalne, hale, biogazownie, ujeżdżalnie, stajnie, wiaty, silosy i inne . Kreujemy i budujemy z różnych materiałów: od betony czy żelbetony przezkonstrukcje stalowe i płytowe aż po drewno . Firma Wolfsystem istnieje już od 1966r. wiec naszą mocną stronąz pewnością jest doświadczenie . Jesteśmy wszechstronną korporacją i konstruujemy zarówno hale magazynowe, ekonomiczne , jak i bardzo trudne hale produkcyjne włącznie z pomieszczeniami socjalnymi i biurami . Jeśli planujesz budowę jakiejkolwiek domów i mieszkań to skontaktuj się z nami. Satysfakcja gwarantowana.