Mała architektura miejska

Mała architektura miejska

Mała architektura miejska to różnorodne elementy, które znajdują się w parkach, przy drogach, które ułatwiają nam życie. Do niej zaliczamy np. ławki parkowe, kosze, tablice ogłoszeniowe i informacyjne, czy stojaki rowerowe. Mogą to być również osłony drzew, czy parkingi dla psów. Polski producent Krosstech wykonuje różne zamówienia firm i gmin oraz osób prywatnych.

Mała architektura miejska – polski producent Krosstech

Ta firma wykonuje solidne projekty i elementy elementów przestrzeni publicznej. Głównym celem firmy Krosstech to wykonanie wysokiej jakości produktów, które będę służyć przez lata i będą odporne na działania mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Ważny też jest wygląd i wpasowanie w otoczenie. Stawiamy na design i nowoczesne rozwiązania, ale cenimy także klasyczne rozwiązania. Mała architektura miejska produkowana przez Krosstech to także produkty do osiedli i centrów handlowych.

Krosstech – kilka słów o firmie

Krosstech to polski producent, który swoją siedzibę ma w województwie podkarpackim w mieście Krosno. Oprócz elementów małej architektury zajmuje się głównie produkcją stojaków na rower. Firma stawia przede wszystkim na jakość materiałów i precyzję wykonania produktów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 07.07.2019 03:19:15)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz