• Bez kategorii
  • 0

Nocny Złodziej Adam Szustak

Nocny Złodziej Adam Szustak

Czy czujesz czasami, że twoim życiem zapanowała ciemność i że potrzebujesz zmiany? W książce Nocny Złodziej Adam Szustak podpowie ci, jak zmienić swoje życie na lepsze!

Kim jest autor książki – Adam Szustak?

Ojciec Adam Szustak to znany i uwielbiany przez wielu ojciec, który swoimi przemówieniami i rekolekcjami porwał serca tysięcy ludzi w Polsce. Na jego rekolekcje przychodzą zawsze tłumy, które z zapartym tchem słuchają słów tego mądrego zakonnika. W swojej najnowszej książce Nocny Złodziej Adam Szustak podpowiada, co należy zmienić w życiu, by poczuć się lepiej.

A o czym opowiada książka Nocny Złodziej Adama Szustaka?

Najnowszy tytuł, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Rafael, powstał jako pokłosie rekolekcji internetowym prowadzonym przez Adama Szustaka wraz z portalem Stacja7. Nocny Złodziej Adama Szustaka podejmuje temat ciemności, jaka zakrada się do naszych dusz, do naszych serc. Ta książka powstała z myśla o tych, którzy czują, że potrzebują zmian w życiu, którym doskwiera ból i cierpienie duszy. Jeśli czujesz, że to o tobie mowa, nie zwlekaj i zamów książkę Nocny Złodziej Adama Szustaka.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 04.09.2020 03:13:05)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz