Nowe mieszkania osiedle domków przy lesie

Nowe mieszkania osiedle domków przy lesie

Nowe mieszkania osiedle domków przy lesie powstałe dzięki realizacji dewelopera Inkom S.A. to nowa inwestycja w okolicach Wrocławia. Powstało niemal 27 nowych budynków mieszkalnych. Zostały przygotowane 54 mieszkania do zamieszkania. Willa ToTu, bo tak została nazwane osiedle, znajduje się przy ulicy Gromadzkiej na wrocławskim Ratyniu. Ta lokalizacja sprawia, że fanatycy lasów, pieszych i rowerowych wycieczek będą się tutaj czuli fantastycznie!

Nowe mieszkania osiedle domków przy lesie – lokalizacja

Willa ToTu znajduje się nieopodal Lasu Ratyńskiego w obrębie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. To sprawia, że lokalizacja jest magiczna. Obszar ten obejmuje dolinę rzeki Bystrzycy. Dzięki temu panuje tam specyficzny rodzaj flory i fauny. Rozległe obszary leśne i łąki sprawiają, że lokalizacja sprzyja spędzaniem czasu na wolnym powietrzu. Nowe mieszkania osiedle domków przy lesie to spokojna okolica idealna dla rodzin z dziećmi.

Inkom S.A. – kilka słów o firmie

Spółka działa już od 1997 roku, która buduje we Wrocławiu i okolicach osiedla mieszkaniowe bloków, domków jednorodzinnych oraz willi. Stawiamy na jakość wykonania, transparentność oraz elastyczność.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 11.07.2019 16:33:30)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz