Parasol w paski

Parasol w paski

Deszczowa pogoda nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Niestety, nie każdy z nas może pozwolić sobie na zostanie w domu i pracę zdalną. Natomiast każdy może kupić modny i trwały parasol w paski. Polecamy stabilne i wysokiej jakości parasole ze sklepu internetowego Parasol. To wygodne rozwiązanie dla każdego. Nie musisz chodzić po sklepach w poszukiwaniu najlepszego parasola. W szerokiej ofercie sklepu Parasol każdy z pewnością znajdzie idealny parasol, dopasowany do jego potrzeb.

Stylowy parasol w paski to bardzo wytrzymała parasolka, która skutecznie ochroni każdego przed deszczem i silnym wiatrem, sięgającym aż do 80 km/h. Oprócz tego, że jest to praktyczny przyrząd, to także piękny dodatek do stylizacji na deszczowe dni oraz odrobina koloru w szary dzień. Parasolka w paski jest trzysekcyjna, można ją automatycznie złożyć i otworzyć, dzięki czemu bez problemu można ją schować do małej torebki lub plecaka. Ten poręczny parasol zabierzesz ze sobą wszędzie.

Parasol w paski posiada wytrzymały stelaż zbudowany z lekkiej czaszy z aluminium oraz włókien szklanych i stali sprężystej CARBON STEEL. Zapraszamy na zakupy!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 05.08.2019 15:41:20)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz