Płyty meblowe

Płyty meblowe

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów a także ich estetyki oraz atrakcyjnych cen. Produktem, który bez wątpienia łączy te cechy są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie dają gwarancji wytrzymałości. Gwarancję taką dają, obok doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane procesy produkcji i zastosowanie najlepszych substancji , w tym klejących. Spełniające powyższe wymagania płyty, odnajdą Państwo w naszej ofercie.

Dzisiaj jesteśmy największą hurtownią płyt w województwie opolskim. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że pomiędzy naszymi produktami spotkacie Państwo płyty meblowe jakie w ogóle na rynku się pojawiły. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi firmami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedawanych produktów, ale na ich poziom.

Jeżeli mowa o wyborze naszych płyt, to niewątpliwie zaskoczy Państwa bogaty kalejdoskop kolorów. Oprócz charakterystycznych barw drzew, jak dąb, jabłoń, czy rigoletto, nasze płyty meblowe produkujemy także w bardzo modnych i nieszablonowych barwach, jak róż, zieleń limonki, czy pomarańcza. Podczas ich produkcji wykorzystywane są najwyższej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę pełni optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Oprócz tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo także niezapalne płyty meblowe. Zostały one opracowane w odpowiedzi na wymagania stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w miejscach użyteczności publicznej, jak na przykład przedszkola czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie zawarliśmy także płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Każda z naszych płyt posiada unijną klasyfikację, która mówi o zachowywaniu się wyrobu w warunkach pożaru.

Pełen asortyment wraz z oferowaną kolorystyką, mogą Państwo zobaczyć w naszym serwisie www. Znajdą tam Państwo także dane kontaktowe. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, chętnie udzielimy odpowiedzi. Z chęcią pomożemy też w optymalnym wyborze płyt, a także, jeśli Państwa to interesuje, dostarczymy je pod wskazany adres. Szybka realizacja zleceń łączy się u nas z poziomem oferowanych produktów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8003761, Długość geograficzna: 17.937989000000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 80 (ostatnio: 09.04.2019 18:31:56)
  • yahoo: 16 (ostatnio: 06.01.2018 17:20:53)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz