Powrót giganta czyli nowa Nokia 3310!

Powrót giganta czyli nowa Nokia 3310!

Nasze dzieciństwo znacznie różniło się od dzieciństwa obecnych dzieciaków. Nam wystarczyła piłka, zabawy na podwórku, nie potrzebowaliśmy ani tabletu ani telefonu, który zastępował nam przyjaciół. Ba, wtedy nawet tablety i smartfony nie istniały.

Branża telefonów komórkowych dopiero miała przeżywać swój rozkwit. Telefony w tamtym okresie miały pełnić swoje podstawowe funkcje – miały pozwalać na wykonanie telefonu, a także miały wysyłać krótkie wiadomości tekstowe. W tamtym czasie najbardziej popularnym telefonem była Nokia 3310 – telefon, który uzyskał miano prawie niezniszczalnego, któremu nie szkodzi updadek z balkonu, na płytki czy w tramwaju.

Nokia 3310 – kultowy telefon i jego powrót

Nokia 3310 była pancernym telefonem, który miał także coś, czego obecnie telefon brakuje – baterię, która wytrzymuje znacznie dłużej niż we współczesnych smarfonach. Nokię można ladować było raz na tydzień i nie martwić się o to, że w czasie rozmowy telefon po prostu się wylączy.

W pewnym jednak momencie telefon ten przestał spełniać wymagania użytkowników – stąd jego produkcja została zakończona. Niedawno jednak pojawiła się jednak unowocześniona wersja tego telefonu, która została nieco dopasowana do współczesnych warunków. Telefon ma kolorowy wyświetlacz, dual SIM, kartę pamięci i inne elementy bez których raczej nie moglibyśmy sobie wyobrazić współczesnego telefonu. Telefon jednak nie ma ekranu dotykowego, a klawisze.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 06.06.2018 19:21:37)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 28.01.2018 01:30:46)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz