Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Przedsiębiorstwo Metall-Expres od 2003 roku trudni się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu i również miedzi. Do tego firma trudni się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i również stali nierdzewnej. W propozycji firmy można też znaleźć złom a oprócz tego pokrycia dachowe.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego a oprócz tego kolejowego. Wszelkie produkty firmy, są dobrej jakości, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różnorodne zewnętrzne czynniki.

W propozycji firmy Metall-Express, można znaleźć między innymi blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury itp. Udostępnione w propozycji blachy aluminiowe, są sprzedawane w 2 wariantach – zimno a oprócz tego gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach bądź w arkuszach, wedle życzenia klienta. Oferowane są również w postaci gładkiej, jak i również wzorkowanej. Blachy te mogą być wykonane z aluminium niestopowego i również stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je nabyć w dowolnym rozmiarze i również w w największym stopniu nietypowych gatunkach.

Co więcej firma proponuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów a oprócz tego rur, wykonywanie detali i własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i również firmy, działające w różnych branżach. Przedsiębiorstwo cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i również gwarantuje towar wysokiej klasy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 22.08.2019 23:49:16)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz