Stoki magazynowe sprzedaż

Stoki magazynowe sprzedaż

Stoki magazynowe sprzedaż to usługa, którą świadczy firma Odkupimy. Wielu przedsiębiorcom utrudnia prowadzenie działalności nadmiar jakiegoś towaru w magazynie. Jest to tzw. stok magazynowy. Zazwyczaj im dłużej od wprowadzenia na rynek, tym trudniej taki produkt sprzedać. Jego przechowywanie zawsze odbywa się pewny kosztem: jest zamrożeniem kapitału, zużytego do jego produkcji lub zakupienia, ogranicza przepustowość naszych magazynów oraz wymaga dodatkowych nakładów w związku z jego przechowywaniem (okresowe inwentaryzacje, zabezpieczenie itp.).

Firma Odkupimy kieruje więc swoją ofertę do właścicieli i kierowników przestrzeni magazynowych (również tych, które działają przy zakładach produkcyjnych). Poprzez stoki magazynowe sprzedaż uwalnia ich od problematycznego kłopotu, oferując natychmiastową gotówkę w zamian za produkty, których uprzątnięcie w inny sposób generowałoby dodatkowe koszty. Co warto zapłacić, towary te zostaną odebrane od sprzedającego bez żadnych opłat.

Zasadniczo nie istnieje ograniczenie co do tego, jakie produkty zakupimy. Stoki magazynowe sprzedaż mogą dotyczyć zarówno ubrań, tekstyliów, butów, kurtek i wszystkiego, co ludzie na siebie zakładają. Oprócz tego spokojnie pozbędziemy się w ten sposób chemii użytkowej, czyszczącej i kosmetyków. Problemem nie będzie sprzedaż papieru, artykułów biurowych i książek w hurtowych ilościach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.04.2019 04:51:04)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz