Suunto Spartan Trainer Wrist HR Steel

Suunto Spartan Trainer Wrist HR Steel

Obecnie wiele osób, które spędza aktywnie czas inwestuje w różnego rodzaju gadżety sportowe. Wśród nich są wielofunkcyjne sportowe zegarki wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Suunto Spartan Trainer Wrist HR Steel to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To przede wszystkim kompaktowy i multisportowy zegarek GPS.

Jakie zegarek wybrać?

W trakcie ćwiczeń warto mieć przy sobie zegarek, który będzie na bieżąco mierzył parametry organizmu. Suunto Spartan Trainer Wrist HR Steel jest idealny w wielu formach treningu takie jak pływanie, jazda na rowerze siłownia i wiele innych. Ten wielofunkcyjny zegarek umożliwia pomiar tętna na nadgarstku/ Monitoruje on aktywność fizyczną i podaje ilość spalonych kalorii czy wykonanych kroków.

Na co zwrócić uwagę?

Chcąc w pełni wykorzystać zegarek w trakcie ćwiczeń, należy zwrócić uwagę, a by był on wodoszczelny. Suunto Spartan Trainer Wrist HR Steel monitoruje codzienną wartość tętna spoczynkowego, jeśli użytkownik jest zestresowany lub przemęczony treningiem. Zegarek jest kompatybilny ze smartfonem, skutkiem czemu można otrzymywać na nim powiadomienia o połączeniach przychodzących, SMS oraz wydarzeniach z kalendarza. Ten zegarek z pewnością będzie doskonałym elementem treningów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.06.2019 14:12:13)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz