Www.knakiewicz.com

Www.knakiewicz.com

Wizerunek fizyczny odgrywa we współczesnym życiu wciąż istotniejszą rolę. Piękni mają lepszy start w życiu, są szczęśliwsi, a stwierdza się, że nawet mniej chorują. Ale to, jak wyglądamy, nie całkiem jest zależne od nas samych. Czy na pewno? Na pewno widzieliście zdjęcia gwiazd filmowych i modelek bez makijażu. Pewno nie raz byliście w szoku kiedy mieliście okazję zobaczyć znajomą, która nie zdążyła się jeszcze „przygotować”. Nawet ubiór zmienia sposób, w który na człowieka patrzymy jak również go traktujemy. Szczególnie, jeżeli chodzi o cechy urody, o których ciężko nam sobie uzmysłowić, że można by je zmodyfikować

Jednak rzeczywistość jest taka, że mało która znana z kolorowych pism gwiazda wygląda tak w rzeczywistości, a równie często ich obraz jest zasługą zabiegów chirurgii plastycznej. Zmiana biustu nie dziwi już wcale. Podobnie jak korekcja nosa, odstających małżowin usznych, czy innych elementów twarzy. Walka ze zmarszczkami, choć ciężka, podobnie jest bardzo chętnie realizowana właśnie w gabinetach chirurgów. Redukcja zmarszczek przez użycie botoksu, lifting twarzy i oczu oraz dalsze zabiegi są także bardzo popularne. Coraz popularniejsze są operacje miejsc intymnych. Niewątpliwie są i dylematy moralne, czy zmieniać to, co przekazała nam natura? Czy godzić się na działania skalpelem, ból, a nawet ewentualne ryzyko powikłań, tylko po to, by ładniej wyglądać. Ale chirurgia estetyczna nie istnieje jedynie dla realizacji fanaberii przewrażliwionych na punkcie swojego wyglądu próżnych egoistek. Dzięki niej osoby z kompleksami na punkcie swego wizerunku mogą wreszcie polubić swój wizerunek i żyć szczęśliwi. To też leczenie ducha a nie tylko przemiana estetyczna. Pomyślmy też o osobach, które w efekcie nieszczęśliwego zdarzenia losu czy schorzenia straciły urodę i właśnie mają szansę jej odzyskania.

Chirurgia plastyczna to jeszcze inwazyjne kuracje zwyrodnień, na przykład w obszarze dłoni, rąk, czy nóg, dzięki jakiemu mogą odzyskać całkowitą sprawność ruchową, jak chociażby w przypadku zespołu cieśni nadgarstka, czy rozmaitych przykurczy.

Więcej można przeczytać tutaj: http://www.knakiewicz.com/Chirurgia_reki_52


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.1196128, Długość geograficzna: 17.03249119999998

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 54 (ostatnio: 01.05.2019 11:34:23)
  • yahoo: 15 (ostatnio: 06.01.2018 11:54:53)

Podlinkuj wpis:

You may also like...

Dodaj komentarz